• lepszy nastrój
  • jasność umysłu
  • wewnętrzny spokój
  • działanie antydepresyjne
  • nie uzależnia

cena/jakość: 5/5

Archiwum kategorii: Leki na depresję

Tabletki nasenne – poznaj najlepsze zioła bez recepty i tabletki na sen

tabletki nasenne, które wspomogą bezsenność

Stres, bezsenność, obniżenie nastroju – te problemy dotyczą coraz większej rzeszy Polaków. Przyczynia się do tego stres w pracy, nieregularny tryb życia, niedobór niezbędnych witamin i minerałów. Na szczęście, przed tymi ostatnimi możemy się skutecznie chronić – wziąć mocne tabletki na sen. Preparaty witaminowe pomagające walczyć ze stresem i lekkimi stanami depresyjnymi są bardzo skuteczne. Z pomocą przychodzą również zioła na bezsenność w postaci suplementów diety – ziołowe tabletki na sen. Sprawdź, które tabletki nasenne bez recepty dostępne na rynku są najskuteczniejsze.

Menopauza – objawy i leki na menopauzę, które ułatwią te trudne lata

menopauza objawy i poziomy estrogenu

Menopauza jest szczególnym okresem w życiu kobiety, kiedy to jej organizm stopniowo przechodzi ze stanu płodnego w niepłodny. Choć zjawisko to jest całkowicie naturalne to towarzyszą mu liczne, nieprzyjemne dolegliwości. Objawy menopauzy są nie tylko dokuczliwe, ale dodatkowo potrafią znacząco utrudnić codzienne funkcjonowanie. Na szczęście z pomocą przychodzą skuteczne leki na menopauzę, jednak przed dokonaniem zakupu warto dowiedzieć się, który z produktów cieszy się największym uznaniem wśród stosujących go kobiet.

Leczenie nerwicy – objawy i sposoby jak leczyć nerwicę

leczenie nerwicy i dlaczego trzeba zadbać o nerwy i zmienne nastroje

Nerwica, neuroza, zaburzenia nerwicowe to zespół zaburzeń psychicznych o różnorodnym podłożu. Definiuje się ją jako zespół dysfunkcji narządów oraz psychogennych zaburzeń emocjonalnych. U chorych na nerwice występują powiązane ze sobą wzajemnie zakłócenia procesów psychicznych oraz patologicznych form zachowania. Zaburzenia nerwicowe charakteryzują się bardzo często pełną świadomością chorego obecności objawów, właściwą oceną ich absurdalności, a jednocześnie związanym z nimi nieodpartym lękiem. I właśnie owy krytycyzm wobec zachodzących objawów wyróżnia nerwicę od skrajnego zaburzenia, czyli psychozy. Poznaj objawy oraz skuteczne sposoby na leczenie nerwicy, a także poznaj medykamenty, które pomogą szybko zażegnać ten problem.

Jak radzić sobie ze stresem? Sposoby na stres w pracy i w życiu codziennym

Jak radzić sobie ze stresem w pracy i w życiu codziennym

Wydawać się może, że o tym co to jest stres i jak go zwalczać wiedzą wszyscy. A jednak niezliczona ilość sposobów i propozycji pojawiających się na blogach, w prasie czy innych mediach, nie satysfakcjonuje nas i nie wnosi odprężenia. Wręcz przeciwnie – im bardziej rośnie świadomość zestresowania, tym trudniej jest znaleźć dobre rozwiązanie. Jak pokonać stres nabywany zarówno w pracy, jak i w trakcie codziennego życia oraz czy istnieją preparaty, które będą odpowiedzią jak radzić sobie ze stresem?

Ciągłe zmęczenie i senność – jak leczyć zespół chronicznego zmęczenia

zmęczenie i ciągła senność

Chroniczne zmęczenie oraz senność to objawy, których nie można lekceważyć. Chociaż często możemy uważać, że naszemu samopoczuciu winne jest przepracowanie, czasami może to być objaw poważnej choroby. Czym różni się chroniczne zmęczenie od przepracowania?

Zioła na depresję i inne preparaty warte uwagi

Zioła na depresję i inne preparaty warte uwagi

Depresja to poważne zaburzenie psychiczne, z którym trzeba walczyć, kiedy tylko się je zdiagnozuje. Terapia polega na wsparciu osób najbliższych, ale przede wszystkim na przyjmowaniu odpowiednich preparatów, które pozwalają unormować stan psychiczny. Co na depresję sprawdza się najbardziej? Co polecają lekarze?

Jak poradzić sobie z depresją? 7 wartościowych porad

Jak poradzić sobie z depresją? 7 wartościowych porad

Depresja to choroba, która może dotknąć każdego. Prawda jest taka, że nawet osoby z sukcesami zawodowymi i satysfakcjonującym życiem osobistym są na nią narażeni. Kilkanaście procent dorosłych rokrocznie zapada na depresję. Co zrobić w takiej sytuacji? Jak poradzić sobie z depresją?

Leki na depresję – czy one pomogą?

Leki na depresję - czy one pomogą?

Z depresją można sobie poradzić pod warunkiem, że jest się pod stałą opieką lekarza, który dba o właściwe leki przeciwdepresyjne. To na nich opiera się proces leczenia. Jednak czy powinny cechować się dobre leki na depresję i co trzeba o nich wiedzieć, żeby móc skorzystać z ich leczniczych właściwości?

Czy leki antydepresyjne bez recepty działają?

Czy leki antydepresyjne bez recepty działają?

Stres stał się nieodłącznym elementem współczesnego życia. Kłopoty ze snem, nerwowość, przygnębienie, obniżony nastrój, towarzyszą na co dzień wielu osobom. Co prawda pewna dawka stresu jest w określonych okolicznościach niezbędna. Uruchamia bowiem reakcję mobilizującą nasz organizm, jednak jego nadmiar wywołuje negatywne emocje i stany psychiczne, które jeśli się przedłużają, mogą prowadzić do głębokiej depresji.